Kategorijos

Paskutinės naujienos

Eglės Yra 5 prekės(-ių).

 • Viena iš mažiausių baltosios eglės veislių, taisyklinga kupoliška laja. Per 10 metų užauga iki 20 cm. pločio ir panašaus aukščio. Šakelės smulkios ir tankios, spygliai smulkūs, dangiško mėlynumo. Rekomenduojame sodinti: šlaituose, mažose erdvėse, pavieniui, kompozicijose su kitais augalais, alpinariumuose, apvadams prie takų ar įvažiavimų

  7,00 €
  Turime
 • Nykštukinė baltosios eglės veislė, labai tankia kupoliška laja. Per 10 metų užauga iki 20 cm. aukščio ir 30 cm. pločio. Šakos labai tankios ir trumpos, spygliai melsvi. Rekomenduojame sodinti: šlaituose, mažose erdvėse, pavieniui, kompozicijose su kitais augalais, alpinariumuose, apvadams prie takų ar įvažiavimų

  6,00 €
  Turime
 • Nykštukinė, lizdinė paprastosios eglės veislė. Per 10 metų užauga iki 0,3-0,4 metro aukščio ir apie 0,8 metro pločio. Šakos smulkios besidriekiančios, spygliai trumpi skaisčiai žalos spalvos. Nereiklus augalas. Rekomenduojame sodinti: šlaituose, mažose erdvėse, pavieniui, kompozicijose su kitais augalais, alpinariumuose, apvadams prie takų ar įvažiavimų.

  6,00 €
  Turime
 • Nykštukinė dygiosios eglės veislė, per 10 metų užauga iki 1,2 metro aukščio. Jaunas medelis lizdinės, o vyresni plataus kūgio formos, spygliai sidabro mėlynumo spalvos. Rekomenduojame sodinti mažose erdvėse, alpinariumuose, kompozicijose su kitais augalais, parkuose, reprezentacinėse vietose.

  20,00 €
  Turime
 • Labai orginalus medis su reta laja. Auga gana greitai, per 15 metų užauga 7 metrus aukščio. Šakos labai retos, susirangę, šoninės šakelės nusvirę. Nereiklus augalas. Gražiausiai atrodo pasodintas didesnėje erdvėje ar pavieniui.

  90,00 €
  Turime
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų