Kategorijos

Paskutinės naujienos

Alūnės Yra 5 prekės(-ių).

 • Auga iki 30 cm aukščio ir panašaus pločio kompaktiškas krūmas. Lapai geltoni su dantytais krašteliais. Žydi nuo birželio iki liepos menesio. Žiedai šviesiai rožiniai.Tinka saulėta ar pusiau šešėlinga vieta, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirva. Tinka įvairiose kompozicijose priekiniam plane, apvadams.

  5,00 €
 • Auga 40 cm aukščio ir panašaus pločio. Žydi nuo gegužės iki liepos. Lapai sidrabinės spalvos su tamsiai bordo atspalviu. Dirva vidutinio drėgnumo ir derlingumo. Vieta saulėta ar dalinis pavėsis. Žiemoja gerai. Tinka įvairioms kompozicijoms kaip spalvinis akcentas.

  5,00 €
  Turime
 • Auga 30 cm. aukščio ir 45 cm. pločio. Žydi šviesiai rožiniais žiedais nuo gegužės iki rugsėjo mėn. Lapai bordo su sidabrišku paviršiumi ir tamsiomis gyslomis. Sezono metu keičia lapų spalvą nuo raudonesnių iki tamsesnių stipriai sidabriškų. Dirva vidutnio drėgnumo ir derlingumo. Vieta saulėta ar dalinis šešėlis. Žiemoja gerai. Tinka įvairioms...

  5,00 €
  Turime
 • Auga 40 cm. aukščio ir panašaus  pločio. Žydi šviesiai bordo žiedais nuo gegužės iki rugsėjo mėn. Lapai bordo su tamsiomis gyslomis.  Dirva vidutinio drėgnumo ir derlingumo. Vieta saulėta ar dalinis šešėlis. Žiemoja gerai. Tinka įvairioms kompozicijoms kaip spalvinis akcentas.

  5,00 €
  Turime
 • Auga 15-20 cm. aukščio ir 30-35 cm. pločio. Žydi raudonais žiedais nuo gegužės iki birželio mėn. Lapai raudoni. Dirva vidutinio drėgnumo ir derlingumo. Vieta saulėta ar dalinis šešėlis. Žiemoja gerai. Tinka įvairioms kompozicijoms kaip spalvinis akcentas.

  5,00 €
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų