Kategorijos

Paskutinės naujienos

Flioksai – geriausiai auga saulėtoje vietoje, trąšioje ir apydrėgnėje dirvoje. Nemėgsta sausų nederlingų dirvų. Senesnių augalų šakniastiebiai linkę išlįsti į paviršių, sumedėti, taip jie blogiau pasisavina maisto medžiagas, susmulkėja stiebai, todėl prieš žiemą reiktų mulčiuoti kompostu ar durpėm.

Flioksai Yra 3 prekės(-ių).

 • Nereikli, gausiai žydinti daugiametė gėlė, vertinama dėl savo žiedų gausos ir kvapo. Žydi liepos - rugsėjo mėnesį švelniai rožiniais su raudonų viduriukų žiedais. Augalo lapai - tamsiai žali. Augalo aukštis su žiedynu 60 - 75 cm., plotis 45 - 60 cm. Mėgsta saulėtas, pusiau saulėtas vietas. Dirvožemiui nereiklus augalas.

  3,50 €
  Turime
 • Nereikli, gausiai žydinti daugiametė gėlė, vertinama dėl savo žiedų gausos ir kvapo. Žydi liepos - rugsėjo mėnesį, balti su rožiniu viduriukų žiedais. Augalo lapai - tamsiai žali. Augalo aukštis su žiedynu 30 - 40 cm., plotis 30 - 40 cm. Mėgsta saulėtas, pusiau saulėtas vietas. Dirvožemiui nereiklus augalas.

  3,50 €
  Turime
 • Nereikli, gausiai žydinti daugiametė gėlė, vertinama dėl savo žiedų gausos ir kvapo. Žydi liepos - rugsėjo mėnesį, raudonais žiedais. Augalo lapai - tamsiai žali. Augalo aukštis su žiedynu 30 - 40 cm., plotis 30 - 35 cm. Mėgsta saulėtas, pusiau saulėtas vietas. Dirvožemiui nereiklus augalas.

  4,50 €
  Turime
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų