Kategorijos

Paskutinės naujienos

Auga saulėtoje vietoje, laidžioje, vidutinio derlingumo dirvoje. Kad neiššaltų, žiemai reikia pamulčiuoti durpėmis, pjuvenomis ar smulkinta žieve. Tinka gėlynuose kaip puošnus žydintis akcentas, skynimui.

Knifofijos Yra 5 prekės(-ių).

 • Daugiametis augalas, geltonais žiedais. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Užauga iki  55 cm. aukščio. Lapai siauri, 30 cm ilgio, žali. Mėgsta saulėtą vietą,laidų dirvožemį. Kad neiššaltų, žiemai reikia pamulčiuoti durpėmis, pjuvenomis ar smulkinta žieve.

  5,00 €
 • Daugiametis augalas, švelniai geltonais žiedais. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Užauga iki 60 cm. aukščio ir 45 cm. pločio. Lapai siauri, žali. Mėgsta saulėtas vietas, pralaidų dirvožemį.Kad neiššaltų, žiemai reikia pamulčiuoti durpėmis, pjuvenomis ar smulkinta žieve.

  5,00 €
  Turime
 • Daugiametis augalas, geltonai - raudonais žiedais. Užauga iki 45 -50 cm. aukščio ir 45 - 50 cm. pločio. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Mėgsta saulėtas vietas, pralaidų dirvožemį. Kad neiššaltų, žiemai reikia pamulčiuoti durpėmis, pjuvenomis ar smulkinta žieve.

  5,00 €
 • Daugiametis augalas, baltai - raudonais žiedais. Užauga iki 45 -50 cm. aukščio ir 45 - 50 cm. pločio. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Mėgsta saulėtas vietas, pralaidų dirvožemį. Kad neiššaltų, žiemai reikia pamulčiuoti durpėmis, pjuvenomis ar smulkinta žieve. Tinka gėlynuose kaip puošnus žydintis akcentas, skynimui.

  5,00 €
 • Daugiametis augalas, raudonais žiedais. Užauga iki 45 -50 cm. aukščio ir 45 - 50 cm. pločio. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Mėgsta saulėtas vietas, pralaidų dirvožemį. Kad neiššaltų, žiemai reikia pamulčiuoti durpėmis, pjuvenomis ar smulkinta žieve. Tinka gėlynuose kaip puošnus žydintis akcentas.

  5,00 €
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų