Kategorijos

Paskutinės naujienos

Pirmieji žiedai pasirodo gegužę, o vėlyviausi – net spalį. Nereiklūs ir nesunkiai ištveria klimato pokyčius – tiek sausras, tiek vėsų ir lietingą orą. Jie greitai suveši. Kadangi turi gražiai suskaidytus lapus, net ir nežydėdami atrodo puikiai. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Snapučiai ypač tinka laukinių gėlių kompozici...

Pirmieji žiedai pasirodo gegužę, o vėlyviausi – net spalį. Nereiklūs ir nesunkiai ištveria klimato pokyčius – tiek sausras, tiek vėsų ir lietingą orą. Jie greitai suveši. Kadangi turi gražiai suskaidytus lapus, net ir nežydėdami atrodo puikiai. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Snapučiai ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams.

Daugiau

Snaputis Yra 4 prekės(-ių).

 • Tamsialapis daugiametis augalas. Užauga iki 40-45 cm. aukščio ir 30-60 cm. pločio. Pradeda žydėti vasaros pradžioje ir žydi iki stipresnių šalnų violetinės spalvos žiedais. Lapai tamsiai violetiniai. Mėgsta saulėtas ar pusiau pavėsingas vietas. Dirvožemiui nereiklus.

  7,00 €
 • Tamsialapis snaputis. Užauga iki 20 cm. aukščio ir 40 cm. pločio. Pradeda žydėti vasaros pradžioje ir žydi iki stipresnių šalnų baltos spalvos žiedais. Lapai tamsiai violetiniai. Mėgsta saulėtas ar pusiau pavėsingas vietas. Dirvožemiui nereiklus.

  7,50 €
 • Daugiametis augalas. Užauga iki 30-45 cm. aukščio ir 45-60 cm. pločio. Lapai žali. Pradeda žydėti vasaros pradžioje ir žydi iki stipresnių šalnų rožinės spalvos žiedais. Mėgsta saulėtas ar pusiau pavėsingas vietas. Dirvožemiui nereiklus.

  7,50 €
 • Daugiametis augalas. Užauga iki 70 cm. aukščio ir 70 cm. pločio. Lapai žali. Pradeda žydėti vasaros pradžioje ir žydi iki stipresnių šalnų melsvos spalvos žiedais. Mėgsta saulėtas ar pusiau pavėsingas vietas. Dirvožemiui nereiklus.

  7,50 €
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų