Alūnė 'CHERRY COLA'

Heuchera 'CHERRY COLA'

5,00 EUR


Auga 15-20 cm. aukščio ir 30-35 cm. pločio. Žydi raudonais žiedais nuo gegužės iki birželio mėn. Lapai raudoni. Dirva vidutinio drėgnumo ir derlingumo. Vieta saulėta ar dalinis šešėlis. Žiemoja gerai. Tinka įvairioms kompozicijoms kaip spalvinis akcentas.

Išplėstinis aprašymas:

Tik pirmame gėlyno plane  gali augti ši žavinga rudai raudonų lapų ir sendintos vyšnių raudonumo spalvos žiedais ežiuolė. "Cherry Cola" žavinga visais metų  laikais. Tiesiog akibrokštas sodui!
Heichera "Cherry Cola" tinkamomis sąlygomis pasižymi ilgaamžiškumu, kaip daugiametė gėlė. Kerelis nėra didelis, tačiau žiedynai iki 45 cm aukščio.
Mėgsta saulėtą ir dalinio pavėsio vietą. Augalas  nereiklus, galima sakyti visžalis. Rudenį nugenėti nereikia, o ir pavasarį  nupjauname tik pažeistus lapus. Augalui patiks, jei žiemai aplink kerelį pamulčiuosite. Heicheros  gali  augti  po  graikiškais riešutmedžiais, kadangi  jos  yra  atsparios  Junglone  toksinui , kurį riešutmedžiai  išskiria per savo šaknis. Greitesniam  rezultatui pasiekti sodiname 9 vnt/m², kas 30 cm.

Šiuo metu šios prekės neturime

DĖMESIO: Šiuo metu vyksta kainų ir priekių kiekių atnaujinimo darbai. Norėdami sužinoti apie konkrečią prekę, susisiekite su mumis. Atsiprašome už nepatogumus.