Kaip užsisakyti?

Telefonu +3706 797 9901
el.paštu vilkijosmedelynas@gmail.com

Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje per skubių siuntų tarnybas:

'Nėgė', 'Venipak' bei logistikos įmonę 'Raben'.

Užsakius prekę iki 12 val. pristatome kitą darbo dieną.

Pristatymo kainą įtakoja: prekės išmatavimai, svoris, tūris.

Grąžinimo taisyklės

Kokybiškų, medelyne pirktų sodinukų atgal nepriimame vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, kurių 15 punkte įtvirtinta, jog „Augalai, gyvūnai ir tinkamos kokybės maisto prekės nekeičiami ir negrąžinami“.

Remdamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228(7) straipsnio 1 dalimi informuojame, kad internetu pateiktą užsakymą galite atšaukti bet kuriuo metu iki galutinio užsakymo pristatymo momento. Užsakymas laikomas pristatytas, kai pasirašote prekių priėmimo dokumentus. Kokybiški, internetu įsigyti augalai negrąžinami vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse 6.228(10) straipsnyje 2 dalyje numatytomis išimtimis.

Atšaukimas:
Užsakymo atšaukimo atveju abi sutarties šalys privalo grąžinti gautas prekes ar paslaugas ir iš to gautą naudą (pvz., palūkanas). Jei gautų prekių ar paslaugų neįmanoma pilnai arba dalinai grąžinti arba jų būklė pablogėjusi, Jūs privalote mums atlyginti vertės skirtumą. Tai negalioja, jei prekė apgadinama jau vien tik ją apžiūrint ir tikrinant, kaip tai daroma ir įprastoje parduotuvėje. Kitais atvejais Jūs galite išvengti žalos atlyginimo, jei nesinaudosite ta preke kaip savo nuosavybe ir neatliksite jokių veiksmų, kurie galėtų sumenkinti prekės vertę.  Už grąžinamas prekes sumokėti pinigai grąžinami per 30 dienų nuo užsakymo atšaukimo išsiuntimo dienos.

Jūs privalote apmokėti grąžinimo išlaidas, jei patiekta prekė atitinka užsakyme nurodytą (t.y. jei gavote tokią prekę, kurią ir užsisakinėjote) ir jei grąžinamo daikto kaina neviršija 1500 eurų sumos arba tuo atveju, kai nors prekės kaina didesnė, tačiau užsakymo atšaukimo metu pagal sutartį Jūs dar nesate įmokėję sutartos dalinės įmokos.

Atšaukimo teisė negalioja

  • prekėms, kurios buvo pagamintos pagal kliento pateiktas specifikacijas arba vienareikšmiškai buvo gaminamos pritaikant jas individualiems poreikiams arba, jei dėl prekių savybių jų neįmanoma grąžinti, nes jos greitai genda ar pasibaigęs jų galiojimo terminas,
  • prekės kurios užsakinėjamos pagal kliento užsakymą
  • prekėms, kurios atitinka visus gamintojo nurodytus reikalavimus ir kurios buvo ekspluotuojamos.
  • visiems medienos gaminiams paveiktiems atmosferos bei įvairių kitų lauko sąlygų, kurie buvo eksplotuoti.