Apie mus

Vilkijos medelynas buvo įkurtas, kaip nedidelis ūkis, prekiaujantis vienmetėmis gėlėmis.

2015 metais Vilkijos Medelynas pradėjo bendradarbiauti su atstovais iš Latvijos ir pirmieji Lietuvoje tiekti didelės koncentracijos biohumusą, bei substratus su biohumusu.

2015 metais pradėjome bendradarbiauti su sodininkystės ir daržininkystės institutu (LSDI) ir teikti vaismedžius augintus Lietuvoje ir turinčius fitosanitarinius pasus.

2016 metais pradėjome teikti landšafto paslaugas, 3D projektavimo paslaugas, aplinkos tvarkymo konsultacijas, apželdinimo, nuolatines aplinkos priežiūros paslaugas.

Šiuo metu didžiąją medelyno dalį užima augalų ekspozicija, kuri nuolat plečiama. Didžioji dalis augalų yra vazonuose, todėl jų įsigyti galima nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Dauguma siūlomų augalų lengvai auginami, atsparūs šalčiams, ligoms ir kenkėjams, todėl jų priežiūrai nereikia skirti daug laiko.

Kiekvienais metais tobulinam savo žinias įvairiose mokslinėse konferencijose apie augalų, želdynų, želdinimo tendencijas. Pas mus visuomet gausite kvalifikuotą informaciją įvairiais augalų auginimo, komponavimo, sodinimo klausimais.

Medelyno augalų kokybę prižiūri Valstybinė augalinkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos.

Nuoširdžiai kviečiame apsilankyti mūsų medelyne.

Medelyno nuotraukos