Mišinys medeliams balinti 2.6 kg

mšn1

3,50 EUR


Mišinys, skirtas vaismedžių kamienų apsaugai nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Ši priemonė stiprina augalo atsparumą nuo nepageidaujamų organizmų antplūdžio, didina atsparumą nepalankioms sąlygoms, stiprina augalo fiziologinius procesus. Tai pilnai naudojimui paruoštas mišinys, belieka tik atskiesti vandeniu.

TIRPALO PARUOŠIMAS: į ne mažesnį, kaip  10 litrų talpos  karščiui atsparų indą (kalkėms reaguojant su vandeniu išsiskiria aukšta temperatūra) supilti visą paruoštą mišinį ir gerai išmaišyti, kad tolygiai pasiskleistų sudėti komponentai. Į mišinį, pastoviai maišant ir neskubant, supilti vandenį, kad gautųsi 10 litrų mišinio tirpalas. Visą tirpalą reikia kruopščiai išmaišyti ir palikti ne mažiau 4 val., kad išbrinktų kalkės, pilnai ištirptų klijai ir mikroelementinės vario trąšos. Rekomenduotina paliktą tirpalą dar keletą kartų išmaišyti. Tirpalas neturi būti tirštas. Šiuo tirpalo kiekiu galima nubaltinti 8-10, 20–30 metų senumo vaismedžius. Jaunesnių vaismedžių galima nubaltinti 2-3 kartus daugiau.

BALTINIMO LAIKAS: medelių kamienai baltinami vėlyvą rudenį arba ankstyvą pavasarį, esant teigiamai oro temperatūrai.

NAUDOJIMAS: nuo senesnių vaismedžių kamienų metaliniu šepečiu, nepažeidžiant žievės, nuvalyti atplaišas, samanas ir pan. Plačiu šepečiu, pastoviai pamaišant tirpalą, ištepti medžio kamieną. Būtina, kad tirpalas patektų į visus kamieno plyšius.
Jeigu vaismedžių kamienai apsamanoję, rekomenduojama į mišinį įdėti 80g mikroelementinių geležies trąšų (geležies sulfato). Jos stabdo samanų plitimą.

SUDĖTIS: negesintos kalkės - 2,5kg, mikroelementinės vario trąšos - 2%, klijai - 1%.

PAVOJINGUMAS: dirgina odą. Smarkiai pažeidžia akis. Gali dirginti kvėpavimo takus.

ATSARGUMAS: laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Saugoti, kad nepatektųį aplinką. Patekus į akis: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Patekus ant odos: plauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Stengtis neįkvėpti dulkių/dūmų/dujų/rūko/garų/aerozolio. Įkvėpus: išnešti nukentėjusįjį į gryną orą: jam būtina ramybė ir padėtis, leidžianti laisvai kvėpuoti. Laikyti sausoje vietoje. Laikyti uždaroje talpykloje.

Šiuo metu vyksta kainų ir prekių kiekių atnaujinimo darbai (augalų sekcijoje). Norėdami sužinoti apie konkrečią prekę, skambinkite.