Vabzdžių viešbutis s2

vabzdžių viešbutis s2

25,00 EUR


Dydis 29 x 40 cm.

Viešbučiai vabzdžiams yra skirti privilioti į balkoną ar sodą boružėles, auksaakes, kamanes bei kitus naudinguosius vabzdžius. Šiuos namelius galima įkurdinti tiek mieste, tiek kaime ir visur, kur rūpinamasi gamtos išsaugojimui.

https://www.vilkijosmedelynas.eu/parduotuve/category/medienos-gaminiai/mediniai-vabzdziu-viesbuciai/

Perkant viešbutėlius, turėtų būti (pagal galimybęs) didesnis ar mažesnis lopinėlis žydinčios pievelės... Joje galėtų būti raudonėlio, čiobrelių, jonažolių, juozažolių, levandų, mėlynai žydinčių, smulkiažiedžių alpinių zundų, kmynų, anyžinio lofanto, šalavijų, įvairių dobilų, dedešvų, citrininių melisų ar kitų daugiamečių medingų, ilgiau žydinčių augalų... 


Iš vienmečių ar dvimečių augalų vabzdžiai labai mėgsta bitinę faceliją, vienmečius daržinius dašius, razetas, blakines kalendras, kvapųjį pankolį šiurpinius gvazdikus, citrininę katžolę, laiškinius česnakus- "tribulius", narcizalapius česnakus ir kt... Taip pat, vabzdžiams labai patinka remontantinės avietės, kurios žydi iki pat užšalimo... 
Visi šie ir į juos panašūs medingi augalai privilios įvairius vabzdžius, o dalis tų vabzdžių ir žiemos viešbutėliuose 

Balkonuose irgi vertėtų atrasti vietos loveliams ar vazonėliams su medingais augalams, pvz. tokiais, kaip jau minėta: bitinė facelija ir dašiai, laiškiniai ir narcizalapiai česnakai, šalavijai, serenčiai - "tagetės", didžiosios nasturtės- "žemčiūgai", ir kiti ... ???? Na o naktinius vabzdžius į pieveles, balkonus ar terasas labai viliotų dviragės leukonijos- taip vadinamos "naktinukais"

Šiuo metu vyksta kainų ir prekių kiekių atnaujinimo darbai (augalų sekcijoje). Norėdami sužinoti apie konkrečią prekę, skambinkite.